O stavebnej spoločnosti Unia - Bau

História Unia -Bau

Činnosť rodinnej firmy Unia-Bau začala od roku 2010, kedy prišla myšlienka prinášať nový dych do starých bytov vo forme rekonštrukcií. Hlavní predstavitelia firmy Unia-Bau sa rozhodli, že svoje vedomosti ohľadom stavebníctva začnú nasávať v Rakúsku. Prešli si takmer každým oborom, prešli rôznymi zamestnaniami za účelom zdokonaľovať svoje vedomosti a časom sa každý vykryštalizoval v tom, v čom je najlepší. 

Firmu Unia-Bau začali viesť smerom k inovatívnym riešeniam moderných stavebných systémov a produktov. Unia – Bau získala viacero certifikátov ako napr. pre montovanie konštrukčného systému z oceľových tenkostenných profilov, ktoré sú rýchlejšie na montáž, cenovo výhodnejšie a 100% ekologickejšie ako klasické stavebné technológie.
Taktiež firma Unia – Bau získala certifikát na montovanie drevoplastových dosiek od firmy Woodplastic®️ , ktoré sú českým výrobkom s americkou licenciou a s 25ročnou zárukou. Od získania certifikátu na montovanie terás z drevoplastových dosiek prešlo 2 roky a po postavení niekoľko desiatok terás na Slovensku, sme sa stali hlavným obchodným partnerom značky Woodplastic®️ (ktorá funguje na celosvetovom trhu) pre západné Slovensko, čo vnímame ako veľký úspech pre malú rodinnú firmu.

Čomu sa venujeme?

Naša firma sa venuje stavebným a dokončovacím prácam od roku 2010. Ponúkame klientom kompletné zastrešenie realizácie a vyhovenie požiadaviek. Sídlime v Bratislave, na území Slovenskej republiky. Realizácie však robíme i v zahraničí ako v Rakúsku, tak v Maďarsku. Vieme sa dohovoriť slovenským, nemeckým, anglickým, ale i maďarským jazykom. Špecializujeme sa najmä na stavby domov, rekonštrukcie domov a bytov, kúrenie, vodoinštalácie, základové dosky, zatepľovanie, sadrokartón, klimatizácie, okná a dvere, podlahy a dlažby, terasy. Sme skúsení odborníci a ku každej vašej požiadavke sa staviame profesionálne a s najvyššou kvalitou. Skúsenosti máme v každej oblasti. Naše práce si môžete pozrieť v našej galérií realizácií, alebo na sociálnych sieťach. Naša spoločnosť je certifikovaný partner s firmou WPC –WOODPLASTIC a.s.. Dosky z materiálu WPC sú vysoko kvalitné, ekologické a bez údržbové. Vďaka týmto vlastnostiam sa vzťahuje na materiál až 25 ročná záruka. Z WPC dosiek sa montujú terasy, ploty, ale aj fasády.