Woodplastic terasy

Prestaňte raz a navždy brúsiť a natierať plot a uľahčite si život so štýlovými plotovkami 120 FOREST PLUS od Woodplastic®. Vyberať môžete z piatich farebných variantov. Široký profil našich plotových dosiek výrazne urýchľuje montáž.

AKO VYBRAŤ SPRÁVNY POVRCH PRE VAŠU TERASU?

Výber povrchu pre terasové dosky je veľmi individuálny, preto sa Vám budeme snažiť čo najlepšie priblížiť vlastnosti našich produktov.

NOVINKA! TERASOVÉ DOSKY NATUR PLUS!

TERASY NATUR PLUS

Terasové dosky Natur Plus ponúkajú prírodný vzhľad  jemným žíháním. Nerovnoměrná pigmentace dodává terase ešte prirodzenejší vzhľad a umožňuje jednoducho zľadiť s ostatnými prvakmi v exteriery. Farba pomáha zvýrazniť drevenú textúru povrchu a zároveň je veľmi praktická, vďaka čomu nie sú až tak vidieť prípadné nečistoty.

Woodplastic terasova doska rez, profil premium

TERASY FOREST

Povrch dosiek zdobí reliéf evokujúci luxusné exotické drevo. Výrazná textúra terás FOREST pomáha zvyšovať bezpečnosť pri pohybe na terase. Terasy FOREST sú vhodnou voľbou pre každého, kto preferuje kombináciu prirodzeného vzhľadu a výrazného designu. Vyberať môžete z 2 šírok dosiek PREMIUM/MAX.

Woodplastic terasova doska rez, profil premium
Max profil Woodplastic terasová doska

TERASY FOREST PLUS

Nadčasový design dodáva terasám FOREST PLUS výrazný prírodný vzor v kombinácii s nepravidelnou textúrou, ktorá podčiarkne exotický vzhľad terás a umocňuje dojem ozajstného dreva. S doskami FOREST PLUS nebudete vnímať bežné nečistoty, ktoré sa na povrchu
terás usádzajú.

Woodplastic terasova doska rez, profil premium

TERASY STAR

Terasy STAR ponúkajú moderný design vytvárajúci čisté línie vďaka svojmu drážkovanému vzhľadu. Drážkovanie zároveň pomáha zvyšovať bezpečnosť pri pohybe na terase a robí tak z terás STAR ideálnu voľbu k bazénom a vírivkám. Pokiaľ sa nemôžete rozhodnúť, terasa STAR je pre Vás najlepšia voľba.

Woodplastic terasova doska rez, profil premium

TERASY RUSTIC

Nerovnomerná pigmentácia dodáva terase prirodzenejší vzhľad a vďaka žíhaniu nie sú na terase viditeľné drobné nečistoty. Doska RUSTIC PLUS sa so svojim povrchom a pigmentáciou najviac približuje k ozajstnému drevu.
Terasa RUSTIC v profile TOP má úplne odlišné špáry, ktoré sa dômyselne prekrývajú. Už nič nezapadne do medzier medzi doskami a v špárkach nezostanú žiadne nečistoty. S MAXOM získate MAXimálne širokú a elegantnú dosku.

Top profil Woodplastic, terasová doska
Max profil Woodplastic terasová doska

5 dôvodov prečo Woodplastic?

terasy bez údržby

Ekonomicky výhodné produkty vďaka absencii údržby

bezpečné terasy bez triesok

Bezpečnosť zaisťuje protišmykový povrch bez triesok a štepov

25 ročný záruka na terasové dosky, najdlhšia záruka na terasu

Odolný kompozit dreva a polyméru so zárukou až 25 rokov

terasy z drevoplastu dokonale imitujúce drevený dizajn

Výrobky majú atraktívny dizajn a sú príjemné na dotyk

terasy bez pvc, woodplastic, iba hdpe

Ekologicky šetrný a bezozbytku recyklovateľný materiál bez PVC

Ak si chcete vypočítať náklady konkrétne na vašu terasu, máme pre vás pripravený kalkulátor.